Czy zastanawiałeś się kiedyś skąd fotografowie ślubni czerpią pomysły na sesje ślubne. Myślę, że nie zaskoczę Cię stwierdzeniem, że pomysły czasem przychodzą samę, a czasem ktoś fotografa zainspiruje, ale największą indpiracją zawsze pozostanie – natura!

Panna młoda na pierwszym planie

Może zanim przejdziemy do plenerowych sesji poślubnych, najpierw skupmy się na samym ślubie. To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu i warto je uwiecznić. Na fotografa ślubnego warto przeznaczyć sporą część budżetu ślubnego, ponieważ najlepsi fotografowie cenią się wysoko, a przecież chcemy mieć najpiękniejszą pamiątkę w życiu. Jeśli szukamy dobrego fotografa warto wpisać w wyszukiwarkę np. frazę „fotografia ślubna Kalisz” i najlepsi fotografowie z okolicy pojawią się nam na pierwszej stronie.

Dobry fotograf bierze pod uwagę wszystkie zmienne które mogą zakłócić wykonanie najlepszych zdjęć, dlatego warto zastanowić się nad wyborem fotografa i nie spieszyć się z decyzją. Fotografowie to mistrzowie wydobywania najgłębiej schowanych ludzkich emocji, a na ich zdjęciach nie da się nic ukryć. Jeśli biesiadnicy dobrze się bawią na pewno będzie to widać na Waszych zdjęciach ślubnych.

Najpierw ślub potem plener! – Fotografia ślubna Kalisz

Na plenerze ślubnym można natomiast puścić wodzę fantazji. Zdjęcia o zachodzie słońca, na brzegu morza wśród rozbijających się o skały fal, czy skąpanych słońcem górskich szczytach? Czemu nie! Fotograf ślubny na pewno nie będzie się bał takich wyzwań i w swoim albumie ślubnym znajdziecie przepięknie uwiecznione zdjęcia tych chwil.

Jeśli nie macie w planach dalekich podróży na plener ślubny nie martwcie się! Przepiękne zdjęcia można wykonać również na rodzimym podwórku, dworku nieopodal, czy sosnowym lesie. Fotograf na pewno znajdzie idealne dla Was kadry, a tło jedynie podkreśli pierwszy plan na którym jesteście. Na plener ślubny możecie również zabrać akcesoria jak np.: bukiet ślubny, czy gadżet związany z Waszymi zainteresowaniami.

Ale pamiętajcie – najważniejsi w tym dniu jesteście Wy!