Wrocław jest czwartym co do wielkości miastem w Polsce. Mimo wielu historycznych zawirowań uważany jest za jeden o większym znaczeniu historycznym. Podczas free walking tour Wrocław można zobaczyć m.in. Stare miasto, wyspę, czy żydowski cmentarz. Chętni mogą również przejść się do ZOO.

Free walking tour Wrocław

Podczas free tour Wrocław jednym z najczęściej spotykanych punktów orientacyjnych jest pomnik Fredry na Rynku. Cała wycieczka trwa najczęściej około 2,5 godzin. Jest to wystarczająca ilość czasu, aby zobaczyć najważniejsze zabytki podczas tour Wrocław takie jak m.in. Rynek Główny, który jest jednym z największych w Europie. Godną uwagi jest również gotycki ratusz oraz kościół św. Elżbiety.

Walking tour Wrocław po raz drugi

Gdy zwiedzasz miasto w ramach free walking tour Wrocław po raz drugi, to powinieneś zwrócić uwagę na dzielnicę żydowską. Podczas takiej wycieczki dowiesz się więcej o holokauście oraz o oblężeniu Wrocławia. Szczególnie polecamy https://freewalkingtour.com/pl/wroclaw/.

Przez wielu Wrocław uważany jest za Wenecję wschodu, ponieważ do miasta należy 12 wysp, do których można dostać się dzięki specjalnym mostom. Taki walking tour Wrocław jest idealny dla zakochanych i dla osób, którym podoba się Wenecja.

Gdy jesteś po raz kolejny we Wrocławiu, to warto, abyś odwiedził ZOO, które słynie z wielu rzadkich okazów zwierząt. Jest również największym w Polsce.

Tour Wrocław nocą

Podczas free tour Wrocław możesz zwiedzić m.in. Galerii Neon Side. Gdy chcesz poczuć w mieście odrobinę magii, to powinieneś wybrać się we Wrocławiu na Ostrów Tumski, gdzie możesz zobaczyć tajemniczą postać w meloniku i marynarce.

Gdy chcesz wybrać się na romantyczny walking tour Wrocław, to koniecznie musisz zobaczyć fontannę multimedialną położoną w parku Szczytnickim. Jest największym obiektem w Polsce i jednym z większych w Europie.

Jeśli lubisz dreszczyk emocji, to wieczorem powinieneś odwiedzić Uniwersytet Wrocławski i przekonać się, czy naprawdę straszy tam Biała Dama.